Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie imprimanta copiator A4 Xerox Performer 80g / mp 500 coli / top - Producator Xerox

Număr anunț
DA21873535
Autoritate contractantă
Colegiul National Petru Rares Suceava (CUI 4244822)
Furnizor / câștigător
UNIQIT SYSTEM S.R.L. (CUI RO31306086)
Cod CPV
30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
294 RON
Valoare atribuită
294 RON
Data publicării
27.11.2018 12:46
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

294 RON

din 294 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.