Ofertă acceptată
Cumpărare directă
IOPAMIRO 370 / 50ml 755,3mg/ml
- Număr anunț
- DA22374984
- Autoritate contractantă
- UNITATEA MILITARA 02590(SPITALUL CLINIC DE URGENTA MILITAR DR.STEFAN ODOBLEJA CRAIOVA) (CUI 5002185)
- Furnizor / câștigător
- PHARMAFARM S.R.L. (CUI RO200106)
- Cod CPV
- 33696800-3 · Produse de contrast pentru utilizare in radiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.610 RON
- Valoare atribuită
- 2.610 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 09:01
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.610 RON
din 2.610 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro