Ofertă acceptată Cumpărare directă

SISTEM COPLET INTEL

Număr anunț
DA22540502
Autoritate contractantă
COMUNA GRADISTEA (PRIMARIA GRADISTEA) (CUI 2541320)
Furnizor / câștigător
INFONET SERVICE SRL (CUI RO18070858)
Cod CPV
30213300-8 · Computer de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.428,57 RON
Valoare atribuită
2.428,57 RON
Data publicării
06.03.2019 08:48
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.428,57 RON

din 2.428,57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.