Ofertă acceptată Cumpărare directă

placa retea

Număr anunț
DA22538374
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR 4 VULCAN (CUI 29001306)
Furnizor / câștigător
CRISS OFFICE SRL (CUI RO20464269)
Cod CPV
30237135-4 · Placi de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
32,90 RON
Valoare atribuită
32,90 RON
Data publicării
05.03.2019 14:56
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
05.03.2019 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

32,90 RON

din 32,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.