Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 8,5% sub estimat
Medicamente
- Număr anunț
- DA22361617
- Autoritate contractantă
- Spital Dr.C.T.Sparchez (CUI 4646889)
- Furnizor / câștigător
- MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 852,62 RON
- Valoare atribuită
- 780,08 RON 8,5% sub estimat
- Data publicării
- 07.02.2019 11:08
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 11:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
780,08 RON
din 852,62 RON estimat
8,5%
Adjudecat la 91,5% din estimat · economie 72,54 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.