Ofertă acceptată
Cumpărare directă
GENERATOR AER CALD HL 1920 S
- Număr anunț
- DA22529359
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA GENERALA DE ASISTENTA SOCIALA SI PROTECTIA COPILULUI IALOMITA (CUI 9670462)
- Furnizor / câștigător
- HORNBACH CENTRALA SRL (CUI 17777320)
- Cod CPV
- 31120000-3 · Generatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 226,89 RON
- Valoare atribuită
- 226,89 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 08:22
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 10:39
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
226,89 RON
din 226,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro