Ofertă acceptată
Cumpărare directă
CUREA SPZ:4BUC CUREA SPZ 1900LW*32,63LEI, 4BUC CUREA SPZ 1600LW*28,73LEI, 4BUC CUREA SPZ 1362LW*23,7
- Număr anunț
- DA22389573
- Autoritate contractantă
- Institutul National de Cercetare Dezvoltare pentru Fizica si Inginerie Nucleara "Horia Hulubei" (CUI RO3321234)
- Furnizor / câștigător
- ALEXANDRU CO SRL (CUI RO18330125)
- Cod CPV
- 34312700-4 · Curele de transmisie din cauciuc (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 673,52 RON
- Valoare atribuită
- 673,52 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:36
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 15:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
673,52 RON
din 673,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro