Ofertă acceptată Cumpărare directă

MOTORINA Euro 5 pentru CT Judecatoria Tg Bujor

Număr anunț
DA22389340
Autoritate contractantă
Tribunalul Galati (CUI 3126756)
Furnizor / câștigător
AGROMYSMONI SRL (CUI 32849951)
Cod CPV
09134200-9 · Motorina (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
11.700 RON
Valoare atribuită
11.700 RON
Data publicării
12.02.2019 12:25
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 12:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

11.700 RON

din 11.700 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.