Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Separator SF6 630A 100/1A cu CLP si integrare SAD
- Număr anunț
- DA22543958
- Autoritate contractantă
- SOCIETATEA DE DISTRIBUTIE A ENERGIEI ELECTRICE TRANSILVANIA SUD S.A. (CUI RO14493260)
- Furnizor / câștigător
- EXIMPROD POWER SYSTEMS S.A. (CUI RO14157812)
- Cod CPV
- 31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 47.000 RON
- Valoare atribuită
- 47.000 RON
- Data publicării
- 06.03.2019 11:17
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 11:23
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
47.000 RON
din 47.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro