Ofertă acceptată Cumpărare directă

Intrerupator cu plutitor

Număr anunț
DA22543929
Autoritate contractantă
COMPANIA DE APA SA BUZAU (CUI RO22987337)
Furnizor / câștigător
I D M DINAMIC SRL (CUI RO7037953)
Cod CPV
31200000-8 · Aparate de distributie si control ale energiei electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
218,48 RON
Valoare atribuită
218,48 RON
Data publicării
06.03.2019 11:16
Termen limită
11.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 11:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

218,48 RON

din 218,48 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.