Ofertă acceptată Cumpărare directă

Panou informare drum forestier -60x100 cm -Directia Silvica Salaj

Număr anunț
DA21866164
Autoritate contractantă
REGIA NATIONALA A PADURILOR - ROMSILVA RA (CUI RO1590120)
Furnizor / câștigător
IGUANA MEDIA SRL (CUI 34925109)
Cod CPV
44175000-7 · Panouri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
97 RON
Valoare atribuită
97 RON
Data publicării
27.11.2018 09:15
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 11:25

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

97 RON

din 97 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.