Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Program artistic de muzică populară-ZIUA INTERNAȚIONALĂ A FEMEII
- Număr anunț
- DA22532714
- Autoritate contractantă
- Comuna Farcasesti (CUI 4718950)
- Furnizor / câștigător
- SURORILE MĂRIUŢA ŞI CRINA SRL (CUI 37136827)
- Cod CPV
- 92312000-1 · Servicii artistice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.000 RON
- Valoare atribuită
- 8.000 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 10:54
- Termen limită
- 11.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 06.03.2019 09:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
8.000 RON
din 8.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro