Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 51,4% sub estimat
FILME RADIOLOGICE FUJIFILM DRY FILM DI-HL 20X25CM 150SH - DEVELOPARE USCATA
- Număr anunț
- DA21472378
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Pediatrie Pitesti (CUI 4318075)
- Furnizor / câștigător
- PHM COMSERV SRL (CUI RO21314065)
- Cod CPV
- 32354110-3 · Filme pentru radiografii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 8.400 RON
- Valoare atribuită
- 4.080 RON 51,4% sub estimat
- Data publicării
- 15.10.2018 14:03
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.080 RON
din 8.400 RON estimat
51,4%
Adjudecat la 48,6% din estimat · economie 4.320 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.