Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet servicii verificat, incarcat stg

Număr anunț
DA21471160
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA SFINTII IMPARATI GALATI (CUI 29097450)
Furnizor / câștigător
MAR - INA - PRODPREST SRL (CUI RO5202760)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
407 RON
Valoare atribuită
407 RON
Data publicării
15.10.2018 13:26
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:40

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

407 RON

din 407 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.