Ofertă acceptată
Cumpărare directă
KONICA MINOLTA BIZHUB 226
- Număr anunț
- DA21470493
- Autoritate contractantă
- SERVICIUL PUBLIC DE ALIMENTARE CU ENERGIE TERMICA (CUI 34374930)
- Furnizor / câștigător
- NS COPIERS SRL (CUI RO10891203)
- Cod CPV
- 30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.499 RON
- Valoare atribuită
- 2.499 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 13:03
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.499 RON
din 2.499 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro