Ofertă acceptată Cumpărare directă

INSTALARE DISPOZITIVE SECURITATE-CONTROL ACCES

Număr anunț
DA21469784
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA CHIESD (CUI 21696470)
Furnizor / câștigător
DIA GUARD PROTECTION SRL (CUI 25271528)
Cod CPV
45233292-2 · Instalare de dispozitive de securitate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.068 RON
Valoare atribuită
2.068 RON
Data publicării
15.10.2018 12:42
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.068 RON

din 2.068 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.