Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de asistenta tehnica. Dirigenție de șantier Categoria de importanta B.

Număr anunț
DA22378473
Autoritate contractantă
COMUNA VALEA LUPULUI (CUI 16384625)
Furnizor / câștigător
CONST-STRUCT S.R.L. (CUI 39313542)
Cod CPV
71356200-0 · Servicii de asistenta tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.000 RON
Valoare atribuită
9.000 RON
Data publicării
11.02.2019 11:31
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 08:12

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.000 RON

din 9.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.