Ofertă acceptată
Cumpărare directă
licente WinRar permanente
- Număr anunț
- DA21466570
- Autoritate contractantă
- Regia Autonoma Monetaria Statului (CUI RO427304)
- Furnizor / câștigător
- QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
- Cod CPV
- 48329000-0 · Sistem de prelucrare a imaginilor si de arhivare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 256,90 RON
- Valoare atribuită
- 256,90 RON
- Data publicării
- 15.10.2018 11:02
- Termen limită
- 20.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 14:36
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
256,90 RON
din 256,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro