Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie igienica, 2 straturi, culoare alb, pentru dispenser TORK sau compatibila, derulare oriz
- Număr anunț
- DA22383855
- Autoritate contractantă
- Autoritatea Nationala Sanitara Veterinara si pentru Siguranta Alimentelor (CUI 16277408)
- Furnizor / câștigător
- DUMIDET ACTIV SRL (CUI RO36321567)
- Cod CPV
- 33761000-2 · Hartie igienica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 4.023 RON
- Valoare atribuită
- 4.023 RON
- Data publicării
- 11.02.2019 16:09
- Termen limită
- 16.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 11.02.2019 16:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
4.023 RON
din 4.023 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro