Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SGA AR - PIESE IVECO SI FIAT
- Număr anunț
- DA21455959
- Autoritate contractantă
- ADMINISTRATIA NATIONALA APELE ROMANE -ADMINISTRATIA BAZINALA DE APA MURES (CUI RO23719936)
- Furnizor / câștigător
- SAO SUPPLIERS SOLUTIONS SRL (CUI 35044840)
- Cod CPV
- 34320000-6 · Piese de schimb mecanice, altele decat motoare si piese de motoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.975,60 RON
- Valoare atribuită
- 3.975,60 RON
- Data publicării
- 12.10.2018 10:14
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 11:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.975,60 RON
din 3.975,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro