Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie Sapa forjata tip V

Număr anunț
DA21870706
Autoritate contractantă
JUDETUL BIHOR (CUI 4244997)
Furnizor / câștigător
DROMADERU COMIMPEX SRL (CUI RO5119887)
Cod CPV
44511330-7 · Sape (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
62 RON
Valoare atribuită
62 RON
Data publicării
27.11.2018 11:22
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

62 RON

din 62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.