Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Burghiu Irwin HSS PRO 4,5+Burghiu pt. Metal HSS PRO Diametru 5
- Număr anunț
- DA21869907
- Autoritate contractantă
- TRANSPORT CALATORI EXPRESS SA PLOIESTI (CUI 1355770)
- Furnizor / câștigător
- MITREX TEHNIC SRL (CUI RO14344888)
- Cod CPV
- 44512900-1 · Varfuri de burghiu, varfuri de surubelnita si alte accesorii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 146,25 RON
- Valoare atribuită
- 146,25 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 11:02
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:32
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
146,25 RON
din 146,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro