Ofertă acceptată Cumpărare directă

Trusa scule electronist Proskit 1PK-1700NB

Număr anunț
DA21865150
Autoritate contractantă
MINISTERUL APARARII - UNITATEA MILITARA 02583 BUCURESTI (CUI RO4192715)
Furnizor / câștigător
QUARTZ MATRIX SRL (CUI RO5150840)
Cod CPV
44512940-3 · Truse de scule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
583 RON
Valoare atribuită
583 RON
Data publicării
27.11.2018 08:30
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 09:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

583 RON

din 583 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.