Ofertă refuzată Cumpărare directă

ciocan rotopercutor

Număr anunț
DA21864299
Autoritate contractantă
LICEUL TEORETIC POGOANELE (CUI 4088170)
Furnizor / câștigător
NOUA TEI COM SRL (CUI RO5638078)
Cod CPV
44510000-8 · Scule (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
653,78 RON
Valoare finală
653,78 RON
Data publicării
26.11.2018 18:03
Data finalizării
27.11.2018 12:46

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.