- Număr anunț
- DA21863158
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA "GRIGORE MOISIL (CUI 29084646)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44511120-2 · Lopeti (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 206,97 RON
- Valoare finală
- 206,97 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 15:44
- Data finalizării
- 27.11.2018 11:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.