Ofertă acceptată Cumpărare directă

REFACERE PAVIMENT SI MONTAJ PARCHET

Număr anunț
DA21442888
Autoritate contractantă
DIRECTIA SANITARA VETERINARA SI PENTRU SIGURANTA ALIMENTELOR NEAMT (CUI 2613532)
Furnizor / câștigător
CESCOP SRL (CUI 2651650)
Cod CPV
45432113-9 · Parchetare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.516,62 RON
Valoare atribuită
2.516,62 RON
Data publicării
11.10.2018 08:57
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 15:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.516,62 RON

din 2.516,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.