Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EDITARE MATERIALE DE PREZENTARE PARTENER COLEGIUL TEHNIC MIHAIL STURDZA IASI LA INTALNIREA DE PROIEC
- Număr anunț
- DA22389200
- Autoritate contractantă
- Colegiul Tehnic Mihail Sturdza (CUI 5051455)
- Furnizor / câștigător
- BIROTICA RS SRL (CUI RO32329177)
- Cod CPV
- 39294100-0 · Produse informative si de promovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 414,75 RON
- Valoare atribuită
- 414,75 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:19
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 12:41
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
414,75 RON
din 414,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro