Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TABLA ALBA CU RAMA ALUMINIU 90x120 CM OPTIMA
- Număr anunț
- DA22388839
- Autoritate contractantă
- PARCHETUL DE PE LANGA CURTEA DE APEL ORADEA (CUI 16767280)
- Furnizor / câștigător
- BN BUSINESS (CUI RO10933694)
- Cod CPV
- 39292100-6 · Table (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 515,96 RON
- Valoare atribuită
- 515,96 RON
- Data publicării
- 12.02.2019 12:01
- Termen limită
- 17.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 14:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
515,96 RON
din 515,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro