Ofertă acceptată Cumpărare directă

5 Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor

Număr anunț
DA22526152
Autoritate contractantă
SALA POLIVALENTA SA (CUI 33602967)
Furnizor / câștigător
MIROPA ARM SRL (CUI RO14657400)
Cod CPV
50413200-5 · Servicii de reparare si de intretinere a echipamentului de stingere a incendiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.464,35 RON
Valoare atribuită
10.464,35 RON
Data publicării
04.03.2019 14:11
Termen limită
10.03.2019 17:00
Data finalizării
06.03.2019 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.464,35 RON

din 10.464,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.