Ofertă acceptată Cumpărare directă

Blender

Număr anunț
DA22388287
Autoritate contractantă
Curtea de Conturi a Romaniei (CUI 4265922)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
39221000-7 · Echipament de bucatarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
504,19 RON
Valoare atribuită
504,19 RON
Data publicării
12.02.2019 11:37
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 12:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

504,19 RON

din 504,19 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.