Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tador 50mg/2ml x 5fiole sol inj/conc pt sol perf
- Număr anunț
- DA22539278
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Boli Cronice Siret (CUI 4440969)
- Furnizor / câștigător
- EUROPHARM HOLDING SA (CUI RO6567900)
- Cod CPV
- 33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54,80 RON
- Valoare atribuită
- 54,80 RON
- Data publicării
- 05.03.2019 15:52
- Termen limită
- 10.03.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.03.2019 16:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
54,80 RON
din 54,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro