Ofertă acceptată Cumpărare directă

Montare aparate aer conditionat plus reparatii

Număr anunț
DA21876299
Autoritate contractantă
LICEUL TEHNOLOGIC "CONSTANTIN CANTACUZINO (CUI 2845273)
Furnizor / câștigător
VIKING PRUSZYNSKI DISTRIBUTIE SRL (CUI RO32991912)
Cod CPV
45000000-7 · Lucrari de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.658,95 RON
Valoare atribuită
7.658,95 RON
Data publicării
27.11.2018 14:05
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 15:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.658,95 RON

din 7.658,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.