Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii curente instalatii incalzire

Număr anunț
DA21875640
Autoritate contractantă
ORASUL TARGU FRUMOS (CUI 4541068)
Furnizor / câștigător
INSTAL COM TERM SRL (CUI RO15862888)
Cod CPV
45232141-2 · Instalatii de incalzire (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.082,42 RON
Valoare atribuită
1.082,42 RON
Data publicării
27.11.2018 13:47
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.082,42 RON

din 1.082,42 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.