Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrari de reparatii generale si de renovare

Număr anunț
DA21874356
Autoritate contractantă
COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
Furnizor / câștigător
BOCA VIOREL-CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34604079)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.039,44 RON
Valoare atribuită
19.039,44 RON
Data publicării
27.11.2018 13:10
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.039,44 RON

din 19.039,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.