Ofertă acceptată Cumpărare directă

XYLO-NASAL 1mg/ml X 1 PIC. NAZALE, SOL. 1mg/ml ROMPHARM COMPANY SRL

Număr anunț
DA21471807
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Braila (CUI 11333442)
Furnizor / câștigător
MEDIMFARM SA (CUI RO1359259)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
119,25 RON
Valoare atribuită
119,25 RON
Data publicării
15.10.2018 13:45
Termen limită
20.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 14:13

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

119,25 RON

din 119,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.