Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Lucrari de reparatii generale si de renovare
- Număr anunț
- DA21872249
- Autoritate contractantă
- COMUNA PALTINOASA (PRIMARIA COMUNEI PALTINOASA) (CUI 6552861)
- Furnizor / câștigător
- BOCA VIOREL-CONSTANTIN ÎNTREPRINDERE INDIVIDUALĂ (CUI 34604079)
- Cod CPV
- 45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.039,44 RON
- Valoare finală
- 23.000 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 12:06
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 12:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.