Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de decolmatare în Comuna Mărgineni, Județul Bacău

Număr anunț
DA21870502
Autoritate contractantă
COMUNA MARGINENI (CONSILIUL LOCAL AL COMUNEI MARGINENI) (CUI 4591627)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCŢII GENERALE MOLDOVA SRL (CUI RO32158131)
Cod CPV
45112000-5 · Lucrari de excavare si de terasament (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
122.400 RON
Valoare atribuită
122.400 RON
Data publicării
27.11.2018 11:17
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

122.400 RON

din 122.400 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.