Ofertă acceptată Cumpărare directă

Fotografii/panouri eveniment cultural Open Press

Număr anunț
DA21870039
Autoritate contractantă
MUZEUL SATULUI BANATEAN (CUI 12546597)
Furnizor / câștigător
LEMINGS SRL (CUI RO12039551)
Cod CPV
22459100-3 · Autocolante si benzi publicitare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.812,25 RON
Valoare atribuită
1.812,25 RON
Data publicării
27.11.2018 11:05
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 13:43

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.812,25 RON

din 1.812,25 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.