Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bagheta de legare 15mm capacitate indosariere maxim, 150 file

Număr anunț
DA22383194
Autoritate contractantă
SECRETARIATUL GENERAL AL GUVERNULUI (CUI 4283422)
Furnizor / câștigător
OFFICE MAX SRL (CUI RO10839469)
Cod CPV
39264000-0 · Accesorii pentru clasoare sau pentru dosare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
82,50 RON
Valoare atribuită
82,50 RON
Data publicării
11.02.2019 15:16
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 15:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

82,50 RON

din 82,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.