Acasă · Licitații
· Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
INCHIRIERE BULDOEXCAVATOR
- Număr anunț
- DA21864452
- Autoritate contractantă
- GOSPODARIE STEFANESTI SRL (CUI 37563771)
- Furnizor / câștigător
- DUMISERV GREENWORLD SRL (CUI 36099178)
- Cod CPV
- 45500000-2 · Inchiriere de utilaje si de echipament de constructii si de lucrari publice cu operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.100 RON
- Valoare atribuită
- 17.100 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 19:38
- Termen limită
- 01.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 26.11.2018 19:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.100 RON
din 17.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro