Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE REABILITARE

Număr anunț
DA21859984
Autoritate contractantă
Comuna Vernesti (Primaria Comunei Vernesti) (CUI 4088197)
Furnizor / câștigător
STV EXPERT INSTAL SRL (CUI RO32562406)
Cod CPV
45261210-9 · Lucrari la invelitoarea acoperisului (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
67.000 RON
Valoare atribuită
67.000 RON
Data publicării
26.11.2018 14:15
Termen limită
01.12.2018 17:00
Data finalizării
26.11.2018 14:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

67.000 RON

din 67.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.