Ofertă acceptată Cumpărare directă

Reparatii exterioare cladire

Număr anunț
DA21854627
Autoritate contractantă
OCOLULSILVIC VALEA MURESULUI RA (CUI RO21731216)
Furnizor / câștigător
IOVESCU IOAN AUREL "ICAR" II (CUI 32772238)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
46.215 RON
Valoare atribuită
46.215 RON
Data publicării
26.11.2018 11:37
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:04

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

46.215 RON

din 46.215 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.