Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun vizitator Alesia, tapitat cu piele ecologica , negru , cadru metalic

Număr anunț
DA22376973
Autoritate contractantă
RATBV S.A. (CUI RO1102556)
Furnizor / câștigător
STRATEGIC DISTRIBUTION GROUP S.R.L. (CUI RO22079081)
Cod CPV
39112000-0 · Scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.487,76 RON
Valoare atribuită
1.487,76 RON
Data publicării
11.02.2019 10:29
Termen limită
17.02.2019 17:00
Data finalizării
12.02.2019 10:23

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.487,76 RON

din 1.487,76 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.