Ofertă acceptată Cumpărare directă

Zugraveli cu lavabil pe baza de var la tavane si pereti

Număr anunț
DA21850717
Autoritate contractantă
AGENTIA JUDETEANA PENTRU OCUPAREA FORTEI DE MUNCA JUDETUL MURES (CUI 11339089)
Furnizor / câștigător
VULCAN CONSTRUCT SRL (CUI RO11640269)
Cod CPV
45453000-7 · Lucrari de reparatii generale si de renovare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.544,40 RON
Valoare atribuită
1.544,40 RON
Data publicării
26.11.2018 09:47
Termen limită
02.12.2018 17:00
Data finalizării
27.11.2018 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.544,40 RON

din 1.544,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.