Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Manusi AUTOPSIE (marimea - 8-9 "L")
- Număr anunț
- DA22356534
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA BUZAU (CUI 4055750)
- Furnizor / câștigător
- LUAN VISION SRL (CUI RO23801784)
- Cod CPV
- 33920000-5 · Echipament si accesorii pentru autopsie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 495 RON
- Valoare atribuită
- 495 RON
- Data publicării
- 06.02.2019 14:33
- Termen limită
- 12.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 12.02.2019 10:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
495 RON
din 495 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro