Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE CAZARE SI MASA
- Număr anunț
- DA21876239
- Autoritate contractantă
- Asociatia Clubul Sportiv Olimpic Cetate Rasnov (CUI 33537559)
- Furnizor / câștigător
- COSMICOM SRL (CUI ro8024331)
- Cod CPV
- 55000000-0 · Servicii hoteliere, de restaurant si de vanzare cu amanuntul (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.404 RON
- Valoare atribuită
- 3.404 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 14:03
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.404 RON
din 3.404 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro