Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nisip marin, 1 kg, import
- Număr anunț
- DA21875653
- Autoritate contractantă
- Directia Sanitar Veterinara si Siguranta Alimentelor Vrancea (CUI 4297614)
- Furnizor / câștigător
- TUNIC PROD SRL (CUI RO3573061)
- Cod CPV
- 33696500-0 · Reactivi de laborator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 87 RON
- Valoare atribuită
- 87 RON
- Data publicării
- 27.11.2018 13:47
- Termen limită
- 02.12.2018 17:00
- Data finalizării
- 27.11.2018 14:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
87 RON
din 87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro