Ofertă acceptată Cumpărare directă

Rola cearceaf hartie 90cm x 50m

Număr anunț
DA21453755
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic de Recuperare Medicala Baile Felix (CUI 4245038)
Furnizor / câștigător
ADION PRODIMPEXTRANS SRL (CUI RO5144309)
Cod CPV
33770000-8 · Articole de hartie pentru uz sanitar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.070 RON
Valoare atribuită
14.070 RON
Data publicării
12.10.2018 08:51
Termen limită
17.10.2018 17:00
Data finalizării
15.10.2018 11:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.070 RON

din 14.070 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.