Ofertă acceptată Cumpărare directă

ROATA DE MASURARE GWM 32 0601074000

Număr anunț
DA22382814
Autoritate contractantă
COMUNA CENADE (PRIMARIA CENADE) (CUI 4562028)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
38410000-2 · Instrumente de masurat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
259,66 RON
Valoare atribuită
259,66 RON
Data publicării
11.02.2019 14:55
Termen limită
16.02.2019 17:00
Data finalizării
11.02.2019 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

259,66 RON

din 259,66 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.