Ofertă acceptată
Cumpărare directă
MINUT MANUSI EXAMINARE NITRIL NEPUDRATE (L,M,S)
- Număr anunț
- DA21446015
- Autoritate contractantă
- CENTRUL SCOLAR PENTRU EDUCATIE INCLUZIVA SUCEAVA (CUI 4243967)
- Furnizor / câștigător
- GEONET SRL (CUI 13884170)
- Cod CPV
- 33600000-6 · Produse farmaceutice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 239,36 RON
- Valoare atribuită
- 239,36 RON
- Data publicării
- 11.10.2018 11:11
- Termen limită
- 17.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 15.10.2018 13:53
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
239,36 RON
din 239,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro